Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Міністерство інформаційної політики України прозвітувало за п’ятий місяць своєї діяльності

1

Сьогодні, 25 серпня, в прес-центрі Кабінету Міністрів України, Міністерство інформаційної політики України провело прес-конференцію «Звіт діяльності МІП за липень 2015 року». В заході взяли участь: заступник Міністра інформаційної політики України Артем Біденко, радник Міністра з питань стратегічних комунікацій Аліна Фролова, радник Міністра з питань інформаційної безпеки Дмитро Золотухін та радник Міністра з питань інформаційної політики щодо Криму Сергій Костинський.

Головними питаннями, за якими прозвітувало МІП за липень, стали:  реформа системи іномовлення України, спільний проект МІП та посольства Японії в Україні, відновлення мовлення українських телерадіоканалів, робочі візити представників МІП, реалізація програми «Еmbedded journalism» та комунікаційні кампанії, обговорення проекту Концепції інформаційної безпеки, а також напрямки роботи МІП щодо інформаційної політики Криму, зокрема,  реалізація комунікаційної кампанії «Крим – це Україна».

Артем Біденко: «Ми проводимо комунікаційні кампанії з населенням, робимо все можливе в напрямку відновлення мовлення на Сході та сприяємо забезпеченню покриття українського мовлення по всій території України». Також заступник Міністра запевнив, що незважаючи на спротив певних структур, що звикли жити за старими правилами, МІП чітко виконує всі плани з метою запуску Мультимедійної платформи іномовлення України.

Дмитро Золотухін про роботу над проектом Концепції інформаційної безпеки України повідомив: «Ми розпочали другий етап обговорення проекту документу, який зараз проходить по регіонах України. Під час обговорень враховуємо думку кожного фахівця та громади в цілому».

На завершення заступник Міністра додав: «Щодня МІП звітує про роботу відомства, на офіційному сайті, зокрема, інформуючи про виконання завдань, визначених в Коаліційній угоді. В нас є багато програм, які ми робимо спільно з волонтерами, тож всіх бажаючих закликаємо до співпраці».

Нагадаємо, що на виконання доручення Прем’єр-міністра України та в рамках виконання програми МІП «Відкрита влада», яку започатковано з метою відкритості та прозорості роботи відомства, МІП постійно проводить брифінги та прес-конференції, на яких висвітлює питання, що є важливими сьогодні для інформаційної безпеки держави.