Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Міністерство інформаційної політики України прозвітувало за шостий місяць своєї діяльності

Сьогодні, 25 вересня, в прес-центрі Кабінету Міністрів України, Міністерство інформаційної політики України провело прес-конференцію «Звіт діяльності МІП за серпень 2015 року». В заході взяли участь: заступник Міністра інформаційної політики України Артем Біденко, радник Міністра з питань впровадження програми «Відкрита влада» Іветта Делікатна, радник Міністра з питань інформаційної безпеки Дмитро Золотухін та член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський – донедавна радник Міністра з питань інформаційної політики щодо Криму.


Головними питаннями, за якими прозвітувало МІП за серпень, стали: особливості обговорення проекту Концепції інформаційної безпеки України під час другого етапу, по регіонах України; встановлення супутникових антен в зоні АТО; супровід комунікаційних кампаній Уряду серед населення України за ключовими соціальними темами. Крім того, Сергій Костинський розповів про ряд публічних заходів на захист інформаційного простору Криму, що проводилися в серпні місяці. 

«Звітуючи на посаді радника, за серпень, МІП провело заходи на яких висвітлювалися гострі теми щодо проблем порядку в’їзду іноземних ЗМІ в Крим, а також, спільно з прокуратурою АРК, поінформовано громадськість щодо результатів забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території в першому півріччі 2015 року», – зазначає Костинський.

Заступник Міністра Артем Біденко зауважив: «Серпень для МІП був результативним. Ми провели Колегію МІП, де, зокрема, було підняте питання щодо іміджу України. Згодом, на відкритому засіданні Уряду, Міністр Юрій Стець презентував Мультимедійну платформу іномовлення України. Важливим моментом, в роботі МІП минулого місяця, було також спрощення механізму в’їзду та можливість подовження термінів перебування представників іноземних ЗМІ в Україні завдяки прийнятій постанові КМУ за поданням відомства». Заступник також повідомив, що в Парламенті зареєстровано законопроект МІП «Про систему іномовлення України», який буде правовим рушієм для платформи іномовлення.

В свою чергу, Іветта Делікатна розповіла про впровадження програми «Відкрита влада», зокрема, про проект енергоефективності, оскільки наближається опалювальний сезон.

 «В серпні МІП здійснило комунікаційну кампанію по децентралізації, за допомогою якої роз’яснили населенню, що таке громада, і що потрібно об’єднуватися в громади. Наступний крок – проект енергоефективності, бо наближається опалювальний сезон і потрібно, з боку держави, дати роз’яснення щодо можливих способів економії».

Звіт діяльності МІП за серпень 2015.