Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Міністерство інформаційної політики України вітає працівників українських ЗМІ з професійним святом

6 червня працівники медіа-сфери України відзначають День журналіста.

Вже понад 20 років це свято слугує чудовим приводом для визначення найкращих майстрів слова і віддання належної шани непростій журналістській праці. Налагодження якісної комунікації із населенням, плюралізм думок і об’єктивне висвітлення подій – це визначальні фактори для становлення демократичного суспільства. Сьогодні як ніколи важливо розвивати свободу слова і створювати потужний медійний щит для протидії інформаційній агресії. Саме натхненна праця українських журналістів має стати опорою і фундаментом для важливих державних змін.

Команда Міністерства інформаційної політики вітає усіх працівників ЗМІ із професійним святом та висловлює щиру подяку за невтомний розвиток української журналістики. Бажаємо Вам легкого пера і тільки позитивних інформаційних приводів!

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець: “Колеги, Ваша професія – надзвичайно важлива в ці дні, коли ЗМІ мають небачений вплив на людей. Слово, сказане журналістом, може змінити долю всієї країни. І це водночас робить вас вразливими до критики й переслідувань. Ми віримо, що вільна журналістика – це саме той шлях, що веде до відкритості та чесності влади, а також плюралізму і толерантності в суспільстві”.

Нагадаємо, що свято було запроваджене 25 травня 1994 року Указом Президента #251/94 на честь прийняття Спілки журналістів України до Міжнародної федерації журналістів.