Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Міністерство інформаційної політики запровадило кримськотатарську версію офіційного сайту.

Розуміючи важливість присутності теми Криму в порядку денному на міжнародному рівні. Додаючи усіх зусиль по втіленню на практиці демократичних цінностей закладених у Конституції України та маючи на меті забезпечення прав і свобод  громадян України, Міністерством інформаційної політики запроваджено висвітлення діяльності  кримськотатарською мовою.

“Я вважаю, що офіційні сайти органів державної влади, які в Україні мають переважно українську та російську версії, це черговий спадок залишений нам Радянським Союзом. Саме тому зрозуміло, що актуальним є питання запровадження англомовних версій інформаційних платформ органів державної влади усіх рівнів.

Зважаючи на те, що в діяльності Міністерства інформаційної політики України питання Криму є окремо виділеною ключовою програмою, починаючи від сьогоднішнього дня офіційний сайт Міністерства інформаційної політики матиме ще й кримськотатарську версію. “,- заявив Юрій Стець.

Нагадаємо, що МІП запровадило окрему програму з інформаційної політики Криму. В рамках якої було проанонсовано запуск кримськотатарської версії офіційного сайту відомства.

Детальніше з інформацією можна ознайомитись за посилання mip.gov.ua