Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Міністр інформаційної політики України доповів Уряду про завершення реформи іномовлення України

Сьогодні, 30 вересня, під час засідання Уряду, Міністр інформаційної політики України Юрій Стець доповів про завершення реформи іномовлення України. Міністр оголосив, що вже завтра, 1 жовтня, о 12:00, відбудеться запуск Мультимедійної платформи іномовлення України.

«Виконуючи Коаліційну угоду та реалізуючи Програму дій Уряду ми завершуємо реформу іномовлення України. 3 супутники, 5 континентів, сотні країн, мільйони глядачів. Це вже не амбітний проект. Сьогодні це вже реальність», – наголошує Міністр.

Правовим рушієм Мультимедійної платформи іномовлення України стане, розроблений МІП, новий проект Закону “Про систему іномовлення України”.

Цей нормативний документ, попередньо було підтримано Кабінетом Міністрів України та направлено на розгляд в Парламент. Законопроект передбачає створення системи державного іномовлення, що дасть можливість донесення до іноземної аудиторії, в тому числі української діаспори, інформації про події в Україні.

Генеральний директор ІА «Укрінформ» Олександр Харченко коментує: «Окрім досвіду та традицій, ми маємо молоду команду. Наші новини найоперативніші. Ми завжди пишемо про головне, а не другорядне, показуючи де причини, а де наслідки.  В ці дні ми запускаємо Мультимедійну платформу іномовлення України, а до кінця року, не сумнівайтеся, «Укрінформ» – агентство №1 в Україні.

Юрій Стець: «Нам говорили, що це неможливо. Але, тим не менш, свою роботу ми зробили. До закінчення реформи іномовлення залишилося 2 голосування у Верховній Раді України та підпис Президента під законом «Про систему іномовлення України”.

1

Нагадаємо, що Коаліційною угодою, Програмою дій Уряду на 2015 рік та Стратегією сталого розвитку 2020 на Міністерство інформаційної політики України покладено одне з головних завдань – реформа іномовлення України.

 Презентаційний ролик реформи іномовлення України 

Презентаційний відеоролик каналу іномовлення

1