Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Міністр Юрій Стець провів робочу нараду з питань захисту національного інформаційного простору

РЕЧНИК МІНІСТРА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ
 
15 грудня міністр інформаційної політики Юрій Стець провів робочу нараду з питань захисту національного інформаційного простору. У ній взяли участь зовнішній консультант Міністерства оборони від Українського кризового медіа-центру Тетяна Попова, генеральний директор Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення Олександр Півнюк, голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко, голова Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко та керівник Антитерористичного центру при Службі безпеки України Василь Грицак.

На нараді обговорювалися питання підготовки відновлення трансляції сигналу українських телевізійних каналів на тимчасово окупованій території, – зокрема в Алчевську, Горлівці, Донецьку, Луганську та інших тимчасово окупованих населених пунктах Донбасу.

Учасники наради розробили план захисту пересування ретрансляторів з боку Міністерства оборони України та напрацювали логістичну схему розповсюдження друкованих засобів масової інформації в зоні АТО та на тимчасово окупованій території.

«Найближчим часом ми маємо забезпечити право мешканців Донецька і Луганська отримувати об’єктивну інформацію та дізнаватись офіційну позицію влади щодо важливих питань та подій, які відбуваються в державі, саме з українських ЗМІ. Це першочергове завдання, яке стоїть на порядку денному щодо відновлення територіальної цілісності України», – зазначив міністр.