Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Міністр Юрій Стець провів зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Туреччини в Україні Йонетом Джан Тезелем

1

8 жовтня 2015 року Міністр інформаційної політики України Юрій Стець, з метою налагодження співпраці та впровадження українського іномовлення в провідні кабельні мережі світу, провів зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Туреччини в Україні Йонетом Джан Тезелем  та заступником Глави Місії, радником Посла Озгюном Талу.

Міністр Юрій Стець розповів високоповажним гостям про основні цілі та завдання МІП, презентувавши звіт роботи відомства за останні півроку.

Крім того, очільник відомства розповів про пріоритети та основні аспекти роботи Мультимедійної платформи іномовлення України. Знаючи про не аби яку зацікавленість та підтримку турецькою стороною кримських татар, Міністр  зауважив, що на телеканалі  іномовлення «UA TV» будуть програми кримськотатарською мовою, додавши, що МІП запровадило офіційну версію сайту відомства також кримськотатарською мовою.

«Знаючи Вашу небайдужість до України та корінного нашого народу – кримських татар, хочу повідомити, що ми з свого боку робимо все можливе, щоб долучати наших співвітчизників до інформаційного простору держави», – зазначив Міністр. Він також зауважив, що МІП супроводжує масштабні комунікаційні програми щодо Криму, при тому розуміючи, що без кримських татар півострів не повернути, відомство співпрацює з Уповноваженим Президента України з питань кримськотатарського народу Мустафою Джемілєвим, реалізуючи проекти з залученням стратегічних комунікацій.

Турецька сторона, в свою чергу, подякувала за запрошення, відзначивши, що їхня держава дійсно є небайдужою до подій, які відбуваються в Україні, зокрема до долі кримськотатарського народу.