Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МІП: Австралія сприятиме в забезпеченні доступу до іномовлення України своїм жителям на материку

1

Зокрема, про це домовлено за результатами зустрічі Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця з Надзвичайним та Повноважним Послом Австралії в Україні Дагласом Робертом Траппеттом.

 «Ми ставимо перед собою завдання – підтримувати свободу слова. Для нас найкращою контрпропагандою є правда. Однак, для донесення правди в світ нам потрібна підтримка іноземних країн. В Україні вже є державний телеканал іномовлення з повноцінним контентом та необхідним технічним забезпеченням. В сьогоднішніх умовах, маючи мізерний бюджет, вкрай тяжко з’являтися в кабельних мережах світу. Тому, звертаюся до Вас з проханням допомогти нам з контактами і, таким чином, дати доступ до кабельних мереж Австралії. З свого боку обіцяю зробити все можливе, щоб найближчим часом нас почули та побачили в Австралії», – звернувся до дипломатів Юрій Стець.

Очільник відомства також розповів про програму МІП «Відкрита влада», відповідно до якої проводяться щотижневі брифінги та прес-конференції за результатами виконаних завдань у сфері інформаційної політики, а також підкреслив: «Ми звітуємо за кожну копійку, витрачену з держбюджету. В Міністерстві інформаційної політики України немає державних автомобілів та водіїв. Керівництво власні кошти витрачає на програми, які допомагають доносити інформацію на тимчасово окуповані території країни».

Його Високоповажність Посол відмітив високий рівень свободи слова в Україні та широту коментарів, висловивши подяку Міністру за запрошення, оскільки теж є зацікавленими в співпраці.

Зазначимо, що з метою впровадження системи іномовлення країни в кабельні мережі світу, Міністр інформаційної політики України проводить регулярні зустрічі з дипломатами іноземних держав.