Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МІП: Фестиваль «Твоя Країна fest» пройшов біля кордону з Румунією та Молдовою

22 вересня 2018 року в Новоселиці (Чернівецька область) за підтримки Міністерства інформаційної політики України відбувся фестиваль української музики «Твоя Країна fest».

У місті, розташованому біля кордону з Румунією та Молдовою, виступили гурти «Мандри» та «Антитіла», Марія Бурмака, Іванка Червінська та Gypsy Lyre. Попри дощ, мешканці Новоселиці прийшли на центральний стадіон, щоб послухати улюблених виконавців.

«Наші враження навіть перевершили очікування. Давати концерти в таких невеличких прикордонних містах – одне задоволення. Просто шалена атмосфера, і нас дуже тепло і радісно зустрічають», – говорить лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко (Фома).

Концерт у Новоселиці став вже шостим у рамках фестивалю «Твоя Країна fest», попередні п’ять пройшли у Ізмаїлі, Генічеську, Маріуполі, Конотопі та Мукачеві.

«Цьогоріч наш фестиваль добігає кінця. Залишився ще один концерт – у Сарнах, на кордоні з Білоруссю. Наступного року плануємо розширювати географію фестивалю та його тематичне наповнення», – зазначив Міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

Нагадаємо, 15 вересня фестиваль української музики «Твоя Країна fest» пройшов у Мукачеві (Закарпатська область), біля кордону з Угорщиною, 8 вересня – у Конотопі (Сумська область), неподалік від кордону з Росією, 24 серпня – у прифронтовому Маріуполі (Донецька область). 18 серпня фестиваль відбувся у Генічеську (Херсонська область), неподалік від адмінмежі з окупованим Кримом, 11 серпня – у Ізмаїлі (Одеська область), на кордоні з Румунією.

29 вересня заключний концерт фестивалю пройде у Сарнах (Рівненська область, кордон з Білоруссю).

Основна мета «Твоя Країна fest» – донести сучасну українську музику у найвіддаленіші куточки України, які артисти нечасто включають у свої гастрольні графіки.