Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МІП: Фінальний концерт фестивалю «Твоя Країна fest» пройшов біля кордону з Білоруссю

29 вересня 2018 року у Сарнах (Рівненська область) за підтримки Міністерства інформаційної політики України пройшов фестиваль «Твоя Країна fest».

Справжнє свято української музики неподалік від кордону з Білоруссю влаштували гурти «Мандри», «Антитіла», GrozovSka Band, Іванка Червінська, Марія Бурмака та Gypsy Lyre.

До мешканців Сарн під час концерту звернувся радник Міністра інформаційної політики, Герой України Володимир Жемчугов. «Я теж родом з невеличкого містечка на Донбасі, на кордоні України, тільки з іншого боку. Я розумію ваші відчуття, бо пам’ятаю свої враження, коли з столиці на День шахтаря приїжджали музиканти та співаки, яких ми бачили лише по телебаченню», – сказав він.

Концерт став сьомим і завершальним у рамках цьогорічного фестивалю «Твоя Країна fest», попередні шість пройшли у Ізмаїлі, Генічеську, Маріуполі, Конотопі, Мукачеві та Новоселиці.

«Ми це зробили! Українська музика прогриміла у сімох прикордонних містах України. І реакція людей говорить нам одне – треба продовжувати», – говорить лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко (Фома).

«Фестиваль досягнув своєї основної мети – донести сучасну українську пісню у найвіддаленіші куточки України. Як і очікувалось, люди хочуть слухати українське – і в Конотопі, і в Мукачеві, і в Ізмаїлі. Ми маємо що їм запропонувати. Це лише початок, далі буде ще цікавіше», – зазначив Міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

Нагадаємо, 22 вересня фестиваль української музики «Твоя Країна fest» пройшов у Новоселиці (Чернівецька область), біля кордону з Румунією та Молдовою, 15 вересня – у Мукачеві (Закарпатська область), біля кордону з Угорщиною, 8 вересня – у Конотопі (Сумська область), неподалік від кордону з Росією.

24 серпня фестиваль відбувся у прифронтовому Маріуполі (Донецька область), 18 серпня – у Генічеську (Херсонська область), неподалік від адмінмежі з окупованим Кримом, 11 серпня – у Ізмаїлі (Одеська область), на кордоні з Румунією.