Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МІП: Міжнародний культурний арабський центр сприятиме поширенню об’єктивної та правдивої інформації з України серед країн Близького Сходу

1

Міністерство інформаційної політики України та Міжнародний культурний арабський центр в Україні підписали меморандум про співпрацю, що дасть змогу забезпечити розуміння позиції України та підтримку на Близькому Сході.

За словами Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця, співпраця повинна не лише зміцнити дружні взаємини між Україною та країнами Близького Сходу, а й сприяти поширенню об’єктивної, правдивої  інформації про Україну серед арабомовного населення.

“Україна створила систему іномовлення, запустила державний телеканал UATV. Ми б хотіли розробити спільні плани та заходи разом з Вами, щоб давати якісний контент новин з України арабською мовою країнам Близького Сходу, та забезпечувати необхідною від Вас інформацією наших громадян”, – сказав Міністр.

Директор Арабського центру Д-р Галал Фарауї зауважив, що два роки тому він ініціював створення українсько-арабського супутникового телеканалу «Україна зараз», який популяризує Україну на теренах країн Близького Сходу.

««Україна зараз» знайомить арабомовну аудиторію світу з культурою та традиціями України, демонструє промисловий та сільськогосподарський потенціал України», – підкреслив директор.

Д-р Галал Фарауї із свого боку запевнив у готовності сприяти поширенню українських об’єктивних новин серед арабомовного населення, використовуючи, зокрема, контент UATV.

1

Нагадаємо, запуск Мультимедійної платформи іномовлення України (МПІУ) відбувся 1 жовтня 2015 року. У рамках Мультимедійної платформи іномовлення України, замість супутникового телеканалу «УТР», в ефірі стартував телеканал UATV. Він мовить із трьох супутників: Amos 3, Azerspace 1, Galaxy 19, а також в Інтернеті на власному каналі в YouTube.

Правовим рушієм Мультимедійної платформи іномовлення України став, розроблений МІП, Закон «Про систему іномовлення України», який було підписано Президентом України 28 грудня 2015 року. Згідно з Законом з нового року МПІУ зареєстровано як державне підприємство.

 1