Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МІП: Новопризначений радник Міністра Гео Лерос відповідатиме за мистецькі проекти в зоні АТО

1

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець призначив своїм радником Гео Лероса – режисера, куратора, засновника одного з найбільших міжнародних арт-проектів «Art United Us».

Одним з результатів роботи його команди є серія муралів – художніх розписів зовнішніх стін будинків в міському просторі.

Юрій Стець, Міністр інформаційної політики України: «На осінь ми запланували великий мистецький проект в зоні АТО, зокрема МІП максимально сприятиме підняттю духу єдності в східних регіонах. Цей проект також буде сприяти розширенню кругозору та, певним чином, виховуватиме дух відповідальності за країну. Це, свого роду, інформаційна політика через мистецтво”.

Гео Лерос: “Разом зі своєю командою, із всесвітньо відомим художниками, ми акцентуватимемо на важливості територіальної цілісності України та показуватимемо світу, що Україна прагне миру».

Зазначимо, що раніше Міністерство інформаційної політики України підтримало створення муралу в Чорнобилі до річниці трагедії на атомній електростанції. В рамках міжнародного арт-проекту “Art United Us” в Україні створюється 200 муралів 200 кращими художниками з усього світу.

1

 Мурал в Чорнобилі

1