Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МІП об’єднає зусилля з ОДА для постійного та якісного інформування населення

31 березня за ініціативи Міністерства інформаційної політики України відбулась робоча зустріч з керівниками профільних органів обласних державних адміністрацій та радниками  керівників ОДА у сфері інформполітики.

Під час зустрічі учасники обговорили результати загальнонаціональної інформаційної кампанії на підтримку чергової хвилі мобілізації (період кампанії – березень 2015 року).

Ключовими стали питання інформкампанії на підтримку реінтеграції АР Крим до складу України та допомога внутрішньо переміщеним особам, а також іншим постраждалим від незаконної анексії АР Крим та збройного конфлікту на Сході (період кампанії – квітень 2015 року).

Учасники зустрічі домовились про об’єднання спільних зусиль для постійного та якісного інформування населення з використанням наявних медіа ресурсів державної та комунальної форм власності. Крім того, буде залучено приватний медіа сектор на взаємовигідних умовах.

Так, в квітні інформаційні матеріали кампанії «Крим – це Україна!» будуть поширені у всіх регіонах: телебачення, радіо, носії зовнішньої реклами, громадський транспорт комунальної та приватної форм власності.