Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МІП: Прем'єр-міністр доручив виділити 5 млн. грн з держбюджету на оплату боргу кримськотатарського телеканалу ATR

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Міністерству фінансів України, Міністерству інформаційної політики України та Міністерству соціальної політики України виділити 5 млн гривень на оплату боргу кримськотатарського телеканалу ATR перед  шведською компанією SES ASTRA AB  (супутник Astra A4) .

Про це він заявив в ході засідання Кабінету Міністрів, 10 березня 2016 року.

“Я прошу Міністерство фінансів разом з Міністерством інформаційної політики … щоб ми швиденько погасили (борг) в 5 млн гривень”, – сказав Прем’єр. 

Він зазначив, що дане доручення стосується і Мінсоцполітики як розпорядника коштів державного бюджету на підтримку кримських татар. 

За словами Міністра інформаційної політики Юрія Стеця, в ході переговорів зі шведською компанією SES ASTRA AB, якій телеканал заборгував близько 10 млн гривень, була досягнута домовленість, що діяльність ATR не буде зупинена до вирішення питання із заборгованістю.

“Не дивлячись на те, що це комерційний телеканал, влада України повинна гарантувати і знайти кошти в бюджеті країни для того, щоб єдиний в світі кримськотатарський телеканал, який сповідує чесність і говорить про гідність кримськотатарського народу, не пропав з ефіру”, – підкреслив Стець.