Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МІП провело прем'єрний показ фільму "Кіборги"

6 грудня 2017 року, у День Збройних Сил України, Міністерство інформаційної політики України в кінотеатрі «Україна» провело прем’єрний показ фільму «Кіборги» режисера Ахтема Сеітаблаєва. Стрічка присвячена одній із найбільш героїчних сторінок нашої війни за Незалежність – обороні Донецького аеропорту.
 
Участь у заході взяли: Президент України, віце-прем’єр-міністри, міністри Кабінету Міністрів України, представники дипломатичного корпусу, керівники центральних органів виконавчої влади, лідери громадських думок, тощо. 
 
Відкриваючи прем’єру, Президент України Петро Порошенко сказав: “Символічно, що саме на День ЗСУ призначили прем’єру “Кіборгів” – фільму, заснованому на реальних подіях, створеному в співпраці з воїнами-героями”. Президент додав, що сила фільму – в правді, яка – на нашому боці та подякував режисеру картини Ахтему Сеітаблаєву за чудовий фільм. 
 
“Дякую всій команді на чолі з режисером Ахтемом Сеітаблаєвим, яка працювала над фільмом. Але всі разом ми маємо дякувати в першу чергу нашим захисникам, і, персонально, – нашим кіборгам. Завдяки вам Україна була, є й буде!”, – додав Петро Порошенко. 
 
Президент також вручив режисеру орден “За заслуги”.
 
Міністр інформаційної політики України Юрій Стець після перегляду фільму прокоментував, що цей фільм має подивитися кожен, і не тільки українець. «Так, у фільма є обмеження – «12+», але це обмеження не має бути умовним. У «Кіборгах» показують події, які відбуваються зараз, і від них не можна і не треба ховатися, бо від реальності сховатися неможливо», – сказав Міністр.
 
Актор, режисер, директор державного підприємства “Кримський дім” Ахтем Сеітаблаєв зі сцени звернувся до публіки і привітав присутніх із Днем Збройних сил України.
 
“Те, що ми маємо можливість кожного ранку просинатися, бачити своїх дітей, пити свою каву, обіймати своїх батьків, це все завдяки вам (українські захисники – ред.). Бережи вас Всевишній”, – сказав він.
 
Організатор показу: Міністерство інформаційної політики України
 
Нагадаємо, що раніше МІП презентувало ініціативу творчої групи фільму #ЯНебайдужий: сходи на фільм і 5 грн з твого квитка поповнить фонд, з якого кошти підуть сім’ям загиблим у зоні АТО.