Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МІП розробило проект постанови про заборону обмеження електропостачання стратегічно важливим об’єктам у сфері телекомунікацій та зв’язку

Міністерством інформаційної політики України, відповідно до покладених на нього завдань по забезпеченню інформаційного суверенітету України, зокрема з питань поширення суспільно важливої інформації, розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 р. № 83».

Основною метою розробки проекту є створення умов для забезпечення безперебійного енергопостачання об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення у сфері телекомунікацій та зв’язку.

“В рамках здійснення превентивних заходів по запобіганню повторення ситуації, що мала місце на початку березня в Херсонській і Миколаївській областях та в кінці місяця на Тернопільщині, Міністерством розроблено проект постанови, що має на меті внести обласні станції Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення до переліку об’єктів державної власності, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави. Це черговий крок МІП в рамках програми забезпечення інформаційної безпеки України”,- зазначив Юрій Стець.

Нагадаємо, що 5 березня було припинено енергопостачання Лучівської філії Концерну РРТ, внаслідок чого було припинено трансляцію програм телебачення, радіомовлення та цифрових потоків  на Херсонщину, Миколаївщину та АР Крим.

Також, 30 березня відбулось припинення електропостачання вишки в Лозовій Тернопільської області, внаслідок чого мешканці області були позбавлені можливості дивитись місцеві та загальнонаціональні канали як в аналоговому, так і в цифровому ефірі.