Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МІП: Словенія передала Україні телерадіопередавачі для відновлення мовлення в зоні АТО

1

26 січня 2016 року відбулася зустріч Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця та його заступників з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Словенія в Україні Наталією Прах.

Під час зустрічі, її Високоповажність пані Наталія Прах передала від Словенії телерадіопередавальну техніку для відновлення мовлення на Сході країни, в зоні проведення АТО.

Юрій Стець: «Для нас це знак підтримки та дружності в часи, коли ми кричимо на весь світ про допомогу. Я щиро вдячний за проявлену ініціативу в наданні допомоги з боку Словенії. Ми звертаємося до всіх країн–партнерів, щоб надали нам таку передавальну техніку. Нам допомагають і ми вдячні, а коли приходять і пропонують допомогу, так як  у Вашому випадку, то ми вдячні подвійно».

Очільник відомства також додав, що оскільки сепаратистські ЗМІ, на окупованих та прифронтових територіях Сходу країни, зокрема використовують аналогову передавальну техніку, то  в такому випадку, нам потрібно такими ж передавачами глушити їх сигнал для забезпечення українського мовлення.

Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Словенія в Україні Наталія Прах зазначила важливість інформаційної підтримки між країнами. За результатами зустрічі, сторони домовилися про подальшу співпрацю в цьому напрямку.

Нагадаємо, що Україна раніше вже отримувала  обладнання від західних партнерів: Республіки Польща, Литовської Республіки, Латвійської Республіки, Сполучених Штатів Америки та Великобританії. Частина їх вже розміщена в зоні АТО, іншу частину Комісія з питань функціонування телерадіомовлення при МІП виділяє в залежності від потреб регіонів за результатами моніторингу відомством  в зоні АТО.

11