Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МІП: Створено Міжвідомчу робочу групу з напрацювання змін до законодавства у сфері свободи слова

На виконання Плану дій Міністерства інформаційної політики України на 2016 рік, cхваленого Кабінетом Міністрів України та затвердженого Міністром 3 лютого 2016 року створено Міжвідомчу робочу групу з напрацювання змін до законодавства у сфері свободи слова.

До робочої групи увійшли:

Руслан Князевич, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя;

Ольга Червакова, народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики;

Марія Іонова, народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції; 

Богдан Онуфрик, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики; 

Юрій Артеменко, голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення;

Олег Наливайко, голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України;

Лариса Шустенко, директор Департаменту інформації та комунікації з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Також до діяльності робочої групи запрошено представників ОБСЄ, Ради Європи, міжнародних правозахисних організацій, громадських організацій та медіа-експертів.

Міністр інформаційної політики Юрій Стець: «Перед робочою групою стоїть чітке завдання  – у короткі строки привести українське законодавство у сфері медіа та свободи слова у відповідність до найкращих європейських стандартів». 

Заступник Міністра інформаційної політики Тетяна Попова: «Гармонізація з європейським законодавством, адаптація до вимог наших західних партнерів – це важливий крок в реформах, які реалізує Уряд».

Народний депутат, заступник Голови Комітету ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики Ольга Червакова: «Найближчим часом робоча група проаналізує українське законодавство у сфері медіа та свободи слова, систематизує напрацювання інститутів громадянського суспільства та запропонує пакет змін до нормативних документів».

Відповідно до Плану діяльності у 2016 році, приведення законодавства у сфері свободи слова у відповідність до європейських стандартів є найпершим пріоритетом Міністерства інформаційної політики України. До співпраці в цьому напрямі запрошено як профільні міжнародні організації, так і найкращих українських медіаекспертів.