Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МІП та ГО «Київський прес-клуб» розпочали роботу над Меморандумом про співпрацю

Міністерство інформаційної політики України у своїх намірах має на меті співпрацювати та підтримувати громадські організації, завданнями яких є донесення  об’єктивної інформації до вітчизняної та зарубіжної аудиторій.

9 квітня з однією із таких організацій провів зустріч Заступник Міністра Артем Біденко, на якій сторони обговорили подальше співробітництво.

Громадська організація Київський прес-клуб” займається  зміцненням співробітництва між працівниками преси, економічними, політичними та іншими організаціями. Зокрема, у квітні 1992 року у Відні на асамблеї Європейської федерації прес-клубів, Київський прес-клуб зараховано членом Федерації.

Під час зустрічі з Заступником МІП, громадською організацією було презентовано два проекти: створення Міжнародного прес-центру  “Територія    реформ” та  організації інформаційного українського центру в Балтійському регіоні.

Представлені проекти є обґрунтованими та мають конкретні цілі. Зокрема, проект Міжнародного прес-центру «Територія реформ» передбачає створення постійно діючого міжнародного експертно-моніторингового прес-центру, який проводитиме моніторинг реформ та висвітлюватиме процес змін державного правління. Головна цільова аудиторія проекту – уряди тих країн, які надають фінансову, технічну й кадрову підтримку реформам в Україні. Це дасть змогу висвітлювати процеси змін системи державного управління, що є обов’язковою умовою виконання угод між Україною та країнами-донорами.

За результатами зустрічі Міністерством та Київським прес-клубом розпочато роботу над Меморандумом про співпрацю. Після підписання між сторонами цієї угоди, МІП допоможе Київському прес-клубу реалізувати зазначені вище проекти.