Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МІП: У День Незалежності "Твоя Країна fest" зібрав тисячі людей у Маріуполі

У День Незалежності, 24 серпня 2018 року, у прифронтовому Маріуполі (Донецька область) за підтримки Міністерства інформаційної політики України відбувся фестиваль української музики “Твоя Країна fest”.

Тисячі людей прийшли на Площу Свободи послухати українські пісні у виконанні гуртів “Мандри”, “Антитіла”, “Тартак”, GrozovSka Band, Марії Бурмаки та Gypsy Lyre.

“Відзначили разом з колегами-артистами День Незалежності потужним концертом у Маріуполі. Публіка – просто неймовірна, енергетика – шалена!” – поділився враженнями лідер гурту “Мандри” Сергій Фоменко (Фома).

“Українські пісні, українська мова у Маріуполі – це не політика. Це своєрідна подяка тим, хто відстоював і відстоює Україну. Це складний регіон, але щирість глядачів, що прийшли на #ТвояКраїнаFest, остаточно довела: у День Незалежності ми мали бути саме тут”, – зазначив Міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

Основна мета «Твоя Країна fest» – донести сучасну українську музику у найвіддаленіші куточки України, які артисти нечасто включають у свої гастрольні графіки.

Нагадаємо, 11 серпня фестиваль пройшов у Ізмаїлі, на кордоні з Румунією, 18 серпня – у Генічеську, неподалік від адмінмежі з окупованим Кримом.

8 вересня фестиваль приїде у Конотоп (Сумська область, кордон з Росією), 15  вересня – в Мукачево (Закарпатська область, кордон з Угорщиною), 22 вересня – у Новоселицю (Чернівецька область, кордон з Румунією і Молдовою), 29 вересня – у Сарни (Рівненська область, кордон з Білоруссю).