Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МІП: У Києві презентовано арт-проект Національної Єдності «MoreThanUs»

19 грудня 2018 року на станції метро «Осокорки» у Києві відбулася презентація арт-проекту Національної Єдності «MoreThanUs», створеного на замовлення Міністерства інформаційної політики України.

Проект є унікальною цілісною картиною, яка складається з 8 муралів на стінах станції метро. Над проектом 4 місяці працювали світові художники Matthew Down (Бельгія), Apollo Tores (Бразилія), Kraser (Іспанія), Jasm One (Швейцарія), Mata Ruda (Коста-Ріка), Олександр Брітцев (Україна), Spear (Бельгія), BkFoxx (США). Малювали щоночі з 01-00 до 05-00. Митці розпочали роботу 18 вересня 2018 року.

«Цей проект має багато сенсів. І це не лише об’єднання українців. Ми хотіли б також, щоб він став певною туристичною принадою для людей, які приїжджають до Києва, тому що сьогодні вуличне мистецтво – це та цікавинка, заради якої люди приїжджають до Нью-Йорка, Лондона. Київ теж має бути таким туристичним містом», – сказав на презентації державний секретар МІП Артем Біденко.

Як повідомив радник Міністра інформаційної політики України, куратор проекту Гео Лерос, вибір художників був зумовлений, зокрема і тим, що вони розповідатимуть про свої роботи у себе вдома та в соцмережах, таким чином популяризуючи Україну та Київ за кордоном.