Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МІП: У Львові пройшов етнопоказ «Українські Амаzонки»

27 вересня 2018 року у Львові в рамках мистецького проекту «Українські Амаzонки» відбувся унікальний етнопоказ за участі жінок-учасниць бойових дій на Сході України, волонтерок та військових журналісток.

Захід організувало Міністерство інформаційної політики України спільно з ГО «Всесвітній день вишиванки» та Львівською обласною державною адміністрацією.

«У травні показ феєрично пройшов у Києві, і ми вирішили – проект вартий того, щоб його побачили в інших регіонах України і за кордоном. Українські жінки прекрасні, та якщо треба, вони можуть постояти за себе, за свою сім’ю та країну. Це мають бачити усі», – зазначив Міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

«Українські Амаzонки» продефілювали подіумом, влаштованим на території міжнародного аеропорту “Львів”,  у вбранні з вишитими мотивами відомих українських дизайнерів.

«Я б дуже хотів, щоб неймовірна святкова  атмосфера передалась тим, хто за тисячі кілометрів від Львова, на передовій, дає нам можливість бачити світло, дає можливість жити мирним життям», – сказав голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Гості заходу мали можливість оглянути колекцію традиційного вбрання з різних регіонів України, експозицію картин 7 сучасних українських живописців, а також мурали, на яких зображено сучасних жінок-військових у строях з Півночі, Півдня, Заходу та Сходу України.

Нагадаємо, перший етнопоказ у рамках проекту «Українські Амаzонки» відбувся 14 травня 2018 року у «Мистецькому арсеналі» в Києві.