Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МІП уклало меморандуми про співпрацю з обласними медійними центрами

Міністерством інформаційної політики України підписано меморандуми про співпрацю з Харківським кризовим інфоцентром, Одеським кризовим медіа центром, Запорізьким медіа центром та Антикризовим медійним центром Дніпропетровська.

Метою підписання документу є створення ефективного механізму впливу на формування суспільної свідомості в Україні та світі, скоординувавши зусилля суспільства, держави і органів місцевого самоврядування на протидію російській пропаганді, щоб досягнути найголовнішого – об’єднання нації.

Обласні медійні центри, з якими укладено меморандуми про співпрацю, створені для того, щоб надавати регіону об’єктивну інформацію про події в Україні та мають на меті підтримувати місцевих представників засобів масової інформації, які висвітлюють події в регіоні та по Україні в цілому.

Співробітництво полягатиме у захисті та реалізації конституційних прав і свобод громадян, зокрема щодо свободи слова, вільного доступу, збору, зберігання, використання і поширення суспільно необхідної інформації, у тому числі на тимчасово окупованих територіях та у районі проведення антитерористичної операції. Головним завданням співробітництва є забезпечення інформаційного суверенітету України.

Крім того, Меморандумом передбачено, що взаємодія та координація діяльності сторін здійснюються через створення спільних робочих органів, делегування повноважень або повноважних представників. Такими робочими органами співробітництва при МІП є Експертна і Громадська ради. Таким чином, медійними центрами подано документи щодо вступу до Громадської ради при МІП, яка буде сформована на установчих зборах 4 травня 2015 року.