Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МІП: Україна та Китай домовились про співпрацю в інформаційній сфері

14 вересня 2018 року у Києві відбулася зустріч Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця з головним редактором китайської державної інформаційної агенції «Сіньхуа» Хе Піном.

Сторони домовились про співпрацю у інформаційній сфері, зокрема, про взаємне просування та обмін інформацією між Мультимедійною платформою іномовлення України та «Сіньхуа».

«Головна мета цієї зустрічі для нас – щоб у Китаї дізнавалися більше достовірних новин про Україну, про позитивні зрушення, які тут відбуваються, про особливості життя українців та нашу унікальну культуру», – зазначив Ю. Стець.

У свою чергу Хе Пін запевнив у готовності Китаю до поглиблення двосторонньої співпраці з Україною. «Наш сайт читають близько 100 млн людей у всьому світі», – підкреслив він.

Зазначимо, що 14 вересня 2018 року українське національне інформаційне агентство «Укрінформ» та інформаційне агентство «Сіньхуа» підписали Угоду про інформаційне співробітництво.

«Сіньхуа» – найбільша в Китаї інформаційна агенція з головним офісом у Пекіні. Створена 7 листопада 1931 року, має корпункти у 105 країнах. Новини «Сіньхуа» виходять вісьмома мовами.