Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МІП: Затверджено новий склад Комісії з питань відновлення мовлення

 1

21 жовтня 2016 року відбулося засідання Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України

Під час засідання  було переобрано склад Комісії та переформатовано управління – запропоновано формат співголів. З такою ініціативою оптимізації роботи на засіданні Комісії виступили Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко та Міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

«Враховуючи необхідність ефективної реалізації розробленої Стратегії розвитку телерадіомовлення в Херсонській області та організації мовлення на територію АР Крим, нам потрібно розширити її повноваження, включивши до складу представників зацікавлених органів, зокрема Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб», –  зазначив Юрій Стець.

Таким чином, співголовами Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при МІП стали: Юрій Стець, Міністр інформаційної політики України; Вадим  Черниш, Міністр  з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України;  Юрій  Артеменко, Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

За часи функціонування Комісії при МІП, вдалося впровадити ряд проектів в зоні АТО, зокрема встановлено передавальне обладнання (понад 60 передавачів) від закордонних партнерів, що суттєво збільшило географію покриття мовленням в Донецькій та Луганській областях (на 30%). 

Нагадаємо, що на виконання рішення КМУ від 10 березня 2015 року протокол № 30, Міністерством інформаційної політики України було утворено Комісію з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення. 

Зазначимо, що від тоді в МІП щотижнево відбувалися засідання Комісії з питань відновлення телерадіомовлення, під головуванням екс-заступника Міністра інформаційної політики України Тетяни Попової, за участі представників, членів Комісії: Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, Українського центру радіочастот, СБУ та радників МІП. Під час засідань приймаються рішення щодо відновлення українського мовлення на Сході України, сусідніх областях та АР Крим. Крім того, у зоні АТО постійно перебуває моніторингова місія МІП під головуванням радника Міністра з питань відновлення мовлення (народного депутата України) Олександра Бригинця. Мета місії – вивчити та максимально реінтегрувати інформаційний простір Сходу та передавати важливі відомості про стан мовлення на цих територіях.