Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Між Міністерством інформаційної політики України та Світовим конгресом українських молодіжних організацій підписано Меморандум про співпрацю

1

26 серпня Міністр інформаційної політики України Юрій Стець, в рамках Форуму української молоді діаспори “Одеса 2015″(ФУМД)підписав Меморандум про співпрацю з Президентом Світового конгресу українських молодіжних організацій Мирославом Гочаком. 

Мета підписання документу – співпраця у сфері розвитку інформаційного суспільства в Україні, поширення інформації про Україну в світі та захист національного інформаційного простору.

Президент СКУМО Мирослав Гочак після підписання документу сказав: «Світовий конгрес українських молодіжних організацій має на меті консолідувати та координувати зусилля з МІП по донесенню інформації про Україну в світовий медіа простір».

Міністр інформаційної політики Юрій  Стець в свою чергу додав: «Підтримка діаспори зі всіх континентів надихала нас боротися на Майдані. Тому сьогодні ми маємо використати цей потужний ресурс впливу на уряди країн, де мешкають етнічні українці. Ми консолідуємо зусилля для  промоуції  України в світі».

Форум “Одеса 2015″(ФУМД)  розпочався з 18 серпня і триватиме до 28 серпня. До Одеси з’їхалася українська молодь з усього світу. У ФУМД також беруть участь представники 30 країн української діаспори, зокрема, українських молодіжних громадських організацій з Казахстану, Сербії, Росії, Румунії, Латвії, Молдови, Болгарії, Хорватії, Іспанії, Франції, Польщі, Німеччини, Чехії, Японії та інших країн. 

 1