Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКМС: У Маріуполі пройшов Форум єдності

30 жовтня в Маріуполі відбувся “Форум єдності” – масштабний захід, присвячений інституціоналізації діалогу між суспільством та владою у контексті реінтеграції окупованих територій України.

Захід відкрив своїм виступом Президент України Володимир Зеленський. Глава держави зазначив, що державна стратегія з реінтеграції Донбасу та Криму повинна включати прозорість, консенсус, реалізм та імплементацію рішень.

Міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський розповів, що саме збирається робити МКМС для подолання негативних наслідків конфлікту на Сході в гуманітарній сфері та створення умов для суспільного діалогу.

“Територіальна цілісність України є для нас беззастережною. Коли ми формулюємо наші стратегії, аксіомою для нас є те, що повернення Криму і Донбасу є неминучими. Так що ж заважає? Ми виділили три блоки – це російська агресія, відсутність стратегічного плану та відсутність консенсусу в суспільстві. І ми як Міністерство, що відповідає за гуманітарну політику держави, будемо з цим всім працювати”, – зазначив В. Бородянський.

Що заважає єдності?  – презентація МКМС

Участь у заході взяли Міністр інфраструктури України Владислав Криклій, Міністерка освіти та науки Ганна Новосад, Міністерка у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда, перший заступник Міністра культури, молоді та спорту Анатолій Максимчук, режисер Олег Сенцов, відомі українські та зарубіжні журналісти, правозахисники, експерти тощо.