Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році» презентує фотопроєкт «ЕКСПОНАТИ ПЕРЕМОГИ»

Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році» за сприяння управління культури, національностей та релігій Київської ОДА, презентують фотопроєкт «ЕКСПОНАТИ ПЕРЕМОГИ», присвячений 75-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році»  ровесник великої Перемоги та 75 років зберігає пам’ять про подвиг Героїв Другої світової війни.

В умовах карантину музей продовжує цю роботу, адже карантин обмежує спілкування, але разом з тим відкриває нові можливості.
Саме тому, напередодні 75-ї річниці Дня перемоги та Дня примирення стартував фотопроєкт «ЕКСПОНАТИ ПЕРЕМОГИ», який допоможе користувачам мережі Інтернет побачити особисті речі героїв, речі побуту солдатів, зброю, газетні видання, які наближали час Перемоги і які дбайливо зберігають дирекція та працівники Національного музею-заповідника «Битва зав Київ у 1943 році».

Фотопроєкт «ЕКСПОНАТИ ПЕРЕМОГИ» передбачає публікацію в соціальній мережі Фейсбук та на офіційному сайті музею фотографій та описів унікальних музейних експонатів, фото та інформацію про Героїв Другої світової війни.

Запрошуємо переглянути експонати фотопроєкту «ЕКСПОНАТИ ПЕРЕМОГИ» на офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук «Національний музей – заповідник «Битва за Київ у 1943 році» та на офіційному сайті музею за посиланням.