Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Освітні проекти МІП: Стартувала програма національно-патріотичного виховання

25 вересня 2018 року відбулася зустріч радника Міністра інформаційної політики України, Героя України Володимира Жемчугова зі студентами Київського університету імені Бориса Грінченка.

Захід став першим у рамках ініційованого МІП освітнього проекту «Бранці Кремля», спрямованого на національно-патріотичне виховання молоді.

«За нас воювати ніхто не буде. Ми маємо самі будувати нашу державу, нашу економіку. Створювати сильну армію, щоб відстоювати наші інтереси на окупованих територіях. При цьому неухильно дотримуватися міжнародного законодавства і діяти виключно в його межах», – сказав В. Жемчугов студентам.

Зустріч пройшла у форматі «відкритого мікрофона», кожен з близько 100 присутніх студентів мав можливість поставити питання і долучитись до обговорення.

Під час заходу студентам презентували документальний фільм «Бранці Кремля», створений телеканалом іномовлення UA|TV на замовлення МІП.

Наприкінці зустрічі учасники отримали інформаційні матеріали, у числі яких диски з повною версією стрічки «Бранці Кремля», брошури Prisoners of the Kremlin та двотомники Данила Яневського «Проект «Україна». Відомі історії нашої держави», видані за підтримки МІП.

Нагадаємо, 9 червня 2018 року під час Всеукраїнської студентської конференції, організованої в рамках роботи Студентської ради при Міністерстві інформаційної політики України, було анонсовано запровадження освітньої програми національно-патріотичного виховання у ЗВО України.