Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Під час фестивалю до сторіччя Фрідріха Дюрренматта було продемонстровано фрагмент вистави «Аварія»

Під час фестивалю до сторіччя швейцарського класика Фрідріха Дюрренматта, що відбувався в Невшателі в кінці травня цього року, Центр Фрідріха Дюрренматта (Швейцарія) продемонстрував відвідувачам фрагмент вистави «Аварія» (КАМТМ «Сузір’я», режисер Тарас Жирко), а також виступ Євгена Нищука, головного актора постановки, який також записав англомовне звернення до учасників фестивалю.

Відеозвернення колишнього Міністра культури України, «голосу Майдану» Євгена Нищука, який виконує головну роль в «Аварії» було показано відвідувачам Фестивалю, котрі мали можливість оцінити його.

Від 9 червня фрагмент вистави театру «Сузір’я» з німецькими субтитрами й англомовний виступ Є. Нищука щодо рецепції філософії й театру Ф. Дюренматта доступні різними мовами Швейцарської Конфедерації на офіційному сайті Центру Фрідріха Дюрренматта в Невшателі: https://www.cdn.ch/cdn/de/home/friedrich-duerrenmatt/aktuell/fd- international.html#-634455587

На фестивалі в дистанційному і «живому» режимі було демонстровано вистави, фрагменти, виступи головних акторів і режисерів. Виступ Є. Нищука відвідувачі оцінили найбільшою кількістю балів і він здобув найвищу відзнаку від Фестивалю до сторіччя Ф. Дюрренматта.