Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Підписано меморандум про співробітництво між Міністерством культури та інформаційної політики України та Всеукраїнським громадським об’єднанням “Національна асамблея людей з інвалідністю України”

Т.в.о. Міністра культури та інформаційної політики Світлана Фоменко та виконавчий директор Всеукраїнського громадського об’єднанням “Національна асамблея людей з інвалідністю України” Наталія Скрипка підписали Меморандум про співробітництво, зосередивши особливу увагу на питанні підвищення доступності закладів мистецької освіти та розвитку інклюзивного навчання.

Обидві сторони прагнуть, щоб заклади мистецької освіти стали доступними для усіх, хто прагне навчатися мистецтву і бажає розкрити свій талант, і на заваді цьому прагненню не повинні стати жодні бар’єри – ні фізичні, ні психологічні.

Для практичної реалізації цих прагнень започатковано пілотний проєкт «Мистецька освіта без обмежень», завдяки якому вже у наступному навчальному році мистецькі школи, які хочуть прийняти на навчання учнів з особливими освітніми потребами, зокрема з інвалідністю, отримають необхідні фахові консультації та супровід експертів.

Нагадуємо, форма заявки для участі у пілотному проєкті за цим посиланням.

По завершенню першої стадії пілотного проєкту будуть розроблені рекомендації щодо того, як найкраще організувати інклюзивне навчання у мистецькій школі і що для цього необхідно зробити.

Окремий блок питань, які потребують взаємодії та спільних зусиль, – це підтримка митця з інвалідністю і формування позитивного сприйняття такого митця, толерантне ставлення до кожного члена суспільства і належна оцінка творчих здобутків не залежно від особливостей розвитку.