Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Підсумки робочого візиту Міністра Юрія Стеця до Чернівецької області

РЕЧНИК МІНІСТЕРСТВА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

6 лютого з робочим візитом Чернівецьку область відвідав Міністр інформаційної політики України Юрій Стець. Під час перебування в Чернівцях Юрій Стець разом з Першим заступником Глави Адміністрації Президента України Віталієм Ковальчуком представили новопризначеного голову Чернівецької облдержадміністрації Олександра Фищука.

«Як член команди, яка перебуває при владі, я несу відповідальність за те, що відбувається в державі. Я добре усвідомлюю, що влада, якою є народ, не зважає на політичну символіку і дуже швидко реагує на дії посадовців усіх рівнів, бо чекає від нас служіння одній спільній політичній силі, ім’я якій – Україна», – наголосив Юрій Стець.

Для роз’яснення політики Уряду щодо реформування країни відбулась апаратна нарада за участі новопризначеного голови облдержадміністрації та очільників територіальних структур центральних органів виконавчої влади. Під час наради Міністр ознайомив посадовців з програмою дій уряду на 2015 рік, яка має на меті виконання положень Коаліційної угоди та Стратегії сталого розвитку «Україна-2020».

Під час візиту Міністр інформаційної політики зустрівся з керівниками регіональних ЗМІ. Крім того, Юрій Стець разом з Першим заступником Глави Адміністрації Президента України Віталієм Ковальчуком та головою Чернівецької облдержадміністрації Олександром Фищуком дали підсумкову прес-конференцію для журналістів буковинських мас-медіа.