Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Підсумки робочої поїздки Міністра Юрія Стеця до Хмельницької області

РЕЧНИК МІНІСТЕРСТВА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

30 січня Міністр інформаційної політики України Юрій Стець відвідав з робочим візитом Хмельницьку область. 

Першу зустріч Міністр інформаційної політики провів з керівниками засобів масової інформації регіону, на якій були озвучені потреби щодо забезпечення ефективної діяльності мас-медіа.

«Я тут для того, аби поспілкуватися та почути від вас «технічні завдання» для влади у Києві, оскільки ми маємо робити все для збереження суверенітету України та забезпечення її незалежності. Так само важливим є проведення реформ, все це ми можемо робити тільки разом», – наголосив Юрій Стець.

В  рамках перебування Міністра в регіоні, з метою роз’яснення політики Уряду щодо реформування країни, відбулась апаратна нарада з головою обласної ради, керівництвом облдержадміністрації та очільниками територіальних структур центральних органів виконавчої влади.

Під час наради були обговорені питання забезпечення інформаційного суверенітету України та поширення суспільно важливої інформації серед населення.

«Концепція інформаційної безпеки є складовою національної безпеки держави загалом. Більше того, концепції інформбезпеки існують у найрозвинутіших держав світу, таких як США та провідні європейські демократії», – зазначив Юрій Стець.

Міністр інформаційної політики наголосив, що в концепції інформаційної безпеки для українського суспільства особливо важливо єдине трактування історії і загалом спільна система цінностей: культурних, духовних, історичних.

«Це те, що нас об’єднує. Це те, що має бути національною ідеєю, яка ляже в основу стратегії інформаційної політики України», – підкреслив Юрій Стець.

Наприкінці візиту Міністра відбулась підсумкова прес-конференція для місцевих ЗМІ, на якій Юрій Стець разом з першим заступником голови облдержадміністрації Олександром Симчишиним та заступником голови-керівником апарату облдержадміністрації Лесею Стебло відповів на питання журналістів Хмельницьких ЗМІ.

Наприкінці візиту відбулась підсумкова прес-конференція під час якої Юрій Стець разом з першим заступником голови облдержадміністрації Олександром Симчишиним та заступником голови-керівником апарату облдержадміністрації Лесею Стебло відповіли на питання журналістів Хмельницьких ЗМІ.