Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

«Подаруй вишиванку захиснику»

1 

21 травня  2015 року Україна вже дев’ятий рік поспіль святкуватиме День вишиванки.

В цьому році до Дня вишиванки приурочена Всеукраїнська акція «Подаруй  вишиванку захиснику», яка проходить за підтримки Міністерства інформаційної політики та Міністерства оборони України.

Першою до акції  долучилась  заступник Міністра Тетяна Попова, яка замовила спеціальні  вишиванки-футболки з національною символікою   для військових 81 бригади.  «Від себе хочу сказати, – зазначила Тетяна,- що ми не випадково обрали зображення дубового листя на вишиванках для наших солдатів. Адже воно символізує довголіття та терпіння,  тілесну та духовну зрілість. Ми хочемо, щоб наші Герої мали на собі оберіг життєдайної сили свого роду».

Радник Міністра оборони України, відомий волонтер Тетяна Ричкова, яка допомагає Збройним Силам України від початку антитерористичної операції, високо оцінила ініціативу передання вишиванок для солдатів та відзначила естетичну привабливість вишиванок-футболок для 81-бригади.

 Ініціатор акції та організатор Дня вишиванки, військовослужбовець Олександр Ткачук теж поділився враженнями: «Я собі уявляю, коли мої побратими будуть в АТО у вишиванках. Це буде дуже символічно, з точки зору історії та ідентифікації, а також хлопцям додасть натхнення, сил для перемоги. Відтак воїни у вишиванках сформують чіткий візуальний образ українського захисника».

 Всім,  хто бажає долучитися до акції в Києві, пропонуємо  передавати вишиванки для наших Героїв до офісу Міністерства інформаційної політики до 20-00  18 травня  2015 р.  за адресою: м. Київ, вул. Симона Петлюри, 15.

 Всі вишиванки передадуть бійцям  на передову.