Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Президент розпочав робочу поїздку до Донецької області в 2-гу річницю звільнення Слов’янська з гори Карачун

1

Президент Петро Порошенко розпочав робочу поїздку до Донецької області з відвідання гори Карачун, де поклав квіти до пам’ятного знаку та вшанував пам’ять воїнів, які загинули у ході бойових дій.

Президент також оглянув хід робіт з відновлення радіо-телевізійної передавальної станції «Краматорськ» та забезпечення доступу до українського радіо- та телемовлення.  Станція, яка знаходиться на горі Карачун, була зруйнована проросійськими терористами під час окупації Слов’янська та Краматорська.

З метою відновлення сталої трансляції українських радіо- та телевізійних каналів на території Донецької області проводяться будівельно-ремонтні роботи по відновленню адміністративних приміщень та встановленню нової щогли радіо-телевізійної передавальної станції «Краматорськ».

Під час  наради на горі Крачун Президент наголосив на необхідності забезпечити повне покриття українських радіо та телеканалів на всій території Донецької і Луганської області. «Відновлення трансляції українських телеканалів в Луганській та Донецькій областях є завданням державної ваги», – наголосив Петро Порошенко.

За інформацією Міністра інформаційної політики Юрія Стеця для забезпечення повного покриття трансляції українських телевізійних каналів в Донецькій області потрібно додатково встановити ще дві вежі.

Водночас, Юрій Стець повідомив, що в Луганській області ведуться роботи по встановленню однієї радіо-телевізійної вежі, яка була передана Україні американськими партерами.

1