Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Президент України підписав Закон «Про систему іномовлення України»

 1

28 грудня 2015 року Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 856-VIII «Про систему іномовлення України». Після підписання Глава держави прокоментував, що сьогодні, в умовах гібридної війни, це питання виживання нашої країни, питання ефективної протидії пропагандистській роботі, яку здійснюють проти нашої країни, витрачаючи десятки і сотні мільйонів, пропагандисти країни-агресора.

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець зазначив: «Про Україну мають знати не тільки як про країну, в якій зараз є велика кількість проблем, а й про її історію, культуру, привабливість, хороший інвестиційний клімат, можливості туризму і про те, що тут живуть добрі і хороші люди».

В свою чергу, Перший заступник голови Комітету ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики Ольга Червакова запевнила, що Комітет триматиме на контролі виконання Закону і у разі необхідності змін, діятиме відповідно. «Ми обов’язково робитимемо цю роботу. Для нас це справа честі, це справа не тільки нашої репутації – це справа репутації країни у світі», – додала вона.

Зазначимо, що 1 жовтня 2015 року відбувся запуск Мультимедійної платформи іномовлення України, правовим рушієм для якої стає вищезгаданий законопроект.

Нагадаємо, 8 грудня 2015 року,  Верховна Рада України проголосувала, в другому читанні, за законопроект Міністерства інформаційної політики України «Про систему іномовлення України», внесений Урядом до Парламенту від 13.07.2015 за № 2334а.