Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

"Розстріляний" Київ. Хроніка ХХІ століття

Виставковий проект  соціально-освітнього спрямування «Розстріляний» Київ. Хроніка ХХІ століття» відбудеться 1 – 21 березня 2021 р.

Відкриття – 5 березня о 14:00 (вхід на відкриття – лише за запрошеннями).

Організатор: Центр Української Культури та Мистецтва.

За підтримки КП «Київреклама», Київської міської державної адміністрації.

Місце проведення: І та ІІ поверхи будинку Центру Української Культури та Мистецтва (м. Київ, вул. Хорива, 19-В, тел. (044) 425-12-64).

Слоган проекту: «ЗмінИ на краще!».

Слово «розстріляний» невипадково обране як ключове в даному проекті. Оскільки хаотичне, необдумане розміщення реклами залишає на фасадах будинків столиці глибокі «рани» від перфоратора. А кривдники фасадів не несуть жодної відповідальності за вчинену шкоду, оскільки нині законодавчо не закріплена відповідальність за таку діяльність.

До експозиції увійдуть 40 фото-планшетів, де буде наочно продемонстровано наслідки некерованої рекламної політики періоду сучасності в столиці України. А також – успішний досвід боротьби колективу КП «Київреклама» з даною проблемою.

Фото будуть представлені за принципом порівняння «було» – «стало». Це дасть змогу зрозуміти значний об’єм зусиль комунальних та державних служб по боротьбі з агресивними проявами зовнішньої реклами в м. Києві.

Зокрема, відвідувачі побачать фото архітектурних пам’яток м. Києва, які постраждали внаслідок необдуманого розміщення реклами на їх фасадах. Також експонуватимуться фото окремих кварталів та вулиці, що належать до історичної забудови міста – одного з найдавніших та найбагатших архітектурно в Європі.

Також у межах проекту буде оголошено профільний конкурс для дизайнерів. Його метою є створення практичних пропозицій для державної програми, яка буде суворо регламентувати прояви зовнішньої реклами в м. Києві (у подальшому – у всіх українських населених пунктах).

Мета проекту – налагодження продуктивного діалогу між органами місцевої влади, підприємцями та фахівцями в галузі дизайну, реклами та архітектури, задля збереження та покращення унікального архітектурно-ландшафтного міського середовища столиці України.

Вхід вільний. Час роботи виставкових залів:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – Нд. –10:00 – 18:00. Неділя, 7 березня – вихідний.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва: Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В  ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал). www.dolesko.com.

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: [email protected].