Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Радник Міністра Олександр Бригинець взяв участь у виїзному засіданні Нацради з питань ТБ та радіомовлення, присвяченому діяльності медіа-галузі Донбасу

16 червня 2015 року  радник Міністра інформаційної політики України з питань забезпечення функціонування телерадіомовлення Олександр Бригинець у м. Краматорськ взяв участь у виїзному засіданні Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України.

Нараду, на якій був присутній очільник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, проводили голова Нацради з питань телебачення та радіомовлення Юрій Артеменко, його заступник Григорій Шверк та члени цього регуляторного органу. Участь у заході також взяли керівник Концерту РРТ Володимир Іщук, заступник керівника штабу Антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях полковник Сергій Галушко, представники телерадіокомпаній і провайдерів програмної послуги та ЗМІ, які працюють на Донбасі.

«Ми обговорили велику кількість проблем, які зараз стоять перед мовниками в зоні Антитерористичної операції. Йдеться про поширення сигналу, поновлення телевеж, донесення цього сигналу до бойових підрозділів, а також про проблеми, пов’язані з цифровим пакетом Т2, наповненням контентом місцевих кабельних операторів», – сказав радник Міністра.

Олександр Бригинець відзначив, що це було одне з найсерйозніших і найпрофесійніших обговорень проблем, з якими зіштовхнулася медіа-галузь Донбасу.

«Є сподівання, що підняті питання будуть вирішуватися частково Нацрадою і Концерном РРТ, а частина проблем найближчим часом буде винесена на наше спільне засідання Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення під головуванням заступника Міністра інформаційної політики України Тетяни Попової», – додав радник Міністра.

Учасники наради обговорили не тільки тему відновлення українського ефірного мовлення на окупованому Донбасі, а й можливості збільшення кількості вітчизняних електронних ЗМІ в зоні АТО.

Нагадаємо, на окупованих територіях Луганської та Донецької областей українські канали почали поступово відмикати в травні 2014 року, замінюючи їх на російські чи на новостворені сепаратистські. Таким способом керівництво «ДНР» та «ЛНР» намагається тримати більшість жителів Донбасу в інформаційній блокаді.