Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Розпочинається конкурсний відбір куратора національного культурного проекту для представлення України на 59-ій Венеціанській бієнале сучасного мистецтва

У рамках підготовки до представлення України на 59-ій Венеціанській бієнале сучасного мистецтва Міністерство культури та інформаційної політики України оголошує конкурсний відбір Куратора національного культурного проекту.

Конкурсні кураторські пропозиції підприємств, установ та організацій мають бути надіслані на офіційну поштову адресу Міністерства (вул. І.Франка, 19, м. Київ, 01030) та на електронну адресу [email protected] (із зазначенням теми листа «Кураторська пропозиція – 59-а Венеціанська бієнале»)
Кінцевий термін подання документів – 31 травня 2020 року.

Необхідні документи:

1. Заява про участь у конкурсному відборі у довільній формі, із зазначенням контактного телефону;
2. Інформація про професійні здобутки та досвід реалізації сучасних культурних проектів в Україні та за кордоном (презентацію реалізованих проектів необхідно додати до конкурсної пропозиції);
3. Концепція та опис національного культурного проекту;
4. Проектне фінансове обґрунтування вартості реалізації концепції та створення національного культурного проекту, а також покроковий календарний план.
Забороняється надсилати на конкурс фотографії або тексти, авторські права на розміщення яких належать іншим особам.

Контактна особа – Левицька Мар’яна Ігорівна, тел. 235-32-77