Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Стали відомі переможці освітньо-тренінгової програми «Академія культурного лідера»

Міністерство культури та інформаційної політики України інформує про результати конкурсного відбору для участі у другій освітньо-тренінговій програмі «Академія культурного лідера» на 2020-2021 роки.

До міністерства надійшло 72 заявки з 23 областей України. Перелік 45 команд-переможців та їх регіональне представлення наведено нижче. Лідерами серед областей стали Чернігівська (5 команд) та Дніпропетровська (4 команди) області.

Регіональний розподіл учасників Програми в 2020-21 роках

Довідка про проект. Академія культурного лідера – освітньо-тренінговий проект, що було запроваджено Міністерством культури України у 2018 році у співпраці з Гете Інститутом в Україні та ГО «Інститут культурної політики».

Метою Програми є допомога у створенні спроможних та ефективних команд всередині об’єднаних територіальних громад, які набудуть необхідних знань та практичних навичок для вирішення суспільно важливих проблем своєї громади через культурно-мистецькі проєкти.

Більше 200 учасників впродовж 12 місяців працюватимуть над проєктами для своїх громад та отримають навички з проектного та грантового менеджменту. Крім того, команди-учасниці матимуть змогу для спілкування та обміну досвідом, розробки спільних проєктів під час міжмодульних конференцій. А на найбільш активних і успішних чекають навчальні візити до Німеччини, Чехії та Швеції.

Перший випуск Академії відбувся в червні 2019 року – 72 випускники отримали сертифікати від Міністерства культури України.

Друге коло Академії відбувається за підтримки Програми House of Europe, Гете-Інституту в Україні, ГО «Інститут культурної політики»
Контакти для координації команд переможців та вирішення організаційних питань: Український центр культурних досліджень, тел. (044) 272-45-50, електронна адреса для листування – [email protected].

Під час електронного листування в темі листа просимо обов’язково зазначати назву ОТГ.