Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Студентська рада при Мінінформполітики стала Всеукраїнською

16 грудня 2017 року в Міністерство інформаційної політики України з’їхалося близько 50 студентів з державних ВНЗ всіх регіонів країни. Мета – долучитися до інформаційної політики України, ставши членом Студентської ради при відомстві. 

Державний секретар МІП Артем Біденко привітав студентів зі вступом до Студради: «Студрада МІП – це єдиний при держустановах,  на сьогодні, подібний орган. Активність молоді та їх креативні ідеї надихають нас та допомогають створювати цікаві проекти в сфері інормполітики. Ми постійно збільшуємо команду  МІП завдяки активним студентам».

Координатор Студради від МІП Марина Соботюк прокоментувала: «Сьогодні тут люди з усієї України: Сєвєродонецьк,  Харків, Луцьк,  Одеса, Лисичанськ, Полтава … – майже з усіх регіонів є представник. Для нас це чудова можливість створювати події, акції, що об’єднують нас та захищають на інформаційному фронті,  по всіх регіонах України».

Крім того, в рамках зустрічі відбулася Всеукраїнська конференція «Участь Студради МІП в освітніх проектах з питань інформаційної безпеки». 

Серед спікерів були:  Дмитро Золотухін, заступник Міністра інформаційної політики України, перший український спікер міжнародної конференції з конкурентної розвідки, організованої німецьким Institute for Competitive Intelligence; Акім Галімов, автор проекту «Україна. Повернення своєї історії», журналіст; Олена Добржанська, директор Центру комунікацій КНУ імені Тараса Шевченка, кандидат політичних наук; Ганна Крисюк, генеральний директор «Книги рекордів України», радник президента СКУМО, власник журналу «БізнесWOMAN»; Кирило Бескоровайний, співзасновник і головний редактор науково-популярного журналу «Куншт», студент. 

Нагадаємо, у квітні 2016 року при Міністерстві інформаційної політики України було створено Студентську раду – консультативно-дорадчий орган, до складу якого увійшли 12 студентів спеціальності «Міжнародна інформація» Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка. Успішність проекту на сьогоднішній день передбачило і розширення його формату до Всеукраїнського. 

Рада надає рекомендації та проводить консультації з питань формування інформаційної політики України, забезпечення незалежного інформаційного простору України та створення позитивних інформаційних приводів до знакових дат тощо.