Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Студрада МІП підбила підсумки роботи за 2018 рік

24 листопада 2018 року у арт-хабі ІА «Укрінформ» за участі Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця відбулась зустріч Студентської ради при МІП.

Під час заходу члени Студради відзвітували про реалізовані проекти у 2018 році та обговорили плани на наступний рік.

«Зараз у вас є можливість впливати на майбутнє своєї країни, і ви маєте цією можливістю скористатися. Ми – лише інструменти у ваших руках», – зазначив Ю. Стець, звертаючись до студентів.

Міністр подякував членам Студради за допомогу у реалізації проектів Міністерства та нагородив дипломами найактивніших учасників.

Участь у зустрічі взяли близько сотні студентів з усіх регіонів України, державний секретар МІП Артем Біденко, радник Міністра з освітніх програм, Герой України Володимир Жемчугов та радник Міністра з питань міжнародної комунікації Марина Соботюк.

А. Біденко розповів студентам про успіхи єдиного бренду Ukraine NOW, закликав їх ставати агентами бренду і нести у світ інформацію про позитивні зрушення, які відбуваються в Україні.

Відзначимо, що у цьому році за участі Студради при МІП було організовано низку показів стрічок «Дякую» та «Бранці Кремля» у закладах вищої освіти України, встановлено два всеукраїнських рекорди (з кількості великодніх листівок для української діаспори та з безперервного читання творів українською мовою), проведено фестивалі «Маркет мов» та Ukraine Sport Fest.

Окрім того, студенти активно долучились до реалізації проектів МІП «Українські амаzонки», «Запроси мене з війни» та інших.