Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Тетяна Попова: «Членами Комісії подано ряд пропозицій до законодавства України в сфері розширення українського телерадіомовлення, які вже прийняті Урядом»

1

11 серпня відбувся брифінг заступника Міністра інформаційної політики України Тетяни Попової «Звіт роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонуванння системи національного телебачення і радіомовлення», за участі заступника Міністра Артема Біденка та  членів Комісії: Юрія Артеменка – голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення; Сергія Галушка – заступника начальника Управління інформаційних технологій МОУ.

Під час брифінгу Тетяна Попова прозвітувала за результатами діяльності Комісії з моменту її створення (10 березня 2015 року на виконання рішення КМУ протоколу №30). Тоді до складу Комісії увійшли провідні представники таких сфер: Міністерства фінансів України,  МВС, СБУ, Адміністрації Держспецзв’язку, Держкомтелерадіо та Національної ради України.

«Від моменту створення Комісії ми проводили щотижневі зустрічі на яких визначали головні проблеми, що є на окупованих, звільнених територіях, а також на межі зіткнення Сходу України, та прикладали всіх зусиль на їх вирішення. За результатами цих зустрічей юристами МІП було розроблено ряд пропозицій та змін до чинного законодавства з метою вирішення існуючих проблем в сфері відновлення телерадіомовлення», – доповіла заступник Міністра, голова Комісії Тетяна Попова, озвучивши прийняті зміни, внесені до законодавства, та ті, що планують внести найближчим часом, а також розкрила зміст їх результативності.

1

Разом з тим, Юрій Артеменко та Сергій Галушко прокоментували напрацювання Комісії за їх участі та відзначили хороший результат спільної роботи з МІП.

Нагадаємо, що нещодавно Урядом країни прийнято рішення виділити кошти на придбання фідерів та антен для держтелерадіокомпаній. Це дасть змогу встановити передавачі, надані закордонними партнерами та розширити мовлення українських телеканалів, а також зайняти частоти, які належать державі. Зокрема, ці зміни напрацьовано Комісією з питань забезпечення стабільного функціонуванння системи національного телебачення і радіомовлення.

Звіт роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення.