Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Цирки без тварин: громадське обговорення законопроєкту

Міністерство культури, молоді та спорту України ініціює громадське обговорення законодавчої заборони тварин у цирках. Йдеться про Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування циркової діяльності». Його розробили для регулювання на законодавчому рівні циркової діяльності, зокрема щодо використання тварин у цирках.

Тепер стадія громадського обговорення законопроєкту, де кожен охочий може висловити свою думку. Зауваження і пропозиції до проєкту закону приймаються до 07 березня 2020 року на електронну адресу: [email protected]. Їх розглянуті під час доопрацювання проєкту акта.
Уповноважена особа за проведення консультацій щодо проєкту акта – керівник експертної групи з перформативних мистецтв Директорату культури і мистецтв Міністерства культури, молоді та спорту України Лавро Євген.

Ваша думка важлива. Долучайтесь до обговорення заборони використання тварин у цирках. Це черговий крок нашої держави до цивілізованого і гуманного світу, адже часткова чи повна заборона використовувати тварин в циркових шоу діє у півсотні країн світу.