Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У Краматорську розпочинає роботу підрозділ прес-центру АТО під керівництвом МОУ та МІП

1

 

27 квітня  в Донецькій обласній цивільно-військовій адміністрації у місті Краматорськ розпочав  роботу підрозділ прес-центру штабу Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей під керівництвом Міністерства оборони України та Міністерства інформаційної політики України.

 Офіцери прес-центру оформлюватимуть журналістам прес-карти для роботи в зоні АТО та сприятимуть організації прес-турів і брифінгів для представників ЗМІ.

Роботу пресс-центру буде координувати радник Міністра інформаційної політики Олександр Бригинець, який також займається питанням відновлення мовлення на окупованих та прилеглих територіях АТО.

“Реалізовано черговий проект в напрямку забезпечення доступу кожного громадянина України до різних джерел інформації. Прес-центр  надаватиме всебічну  підтримку журналістам усіх ЗМІ акредитованих в зоні АТО”, – зазначив Олександр Бригинець.

 Адреса підрозділу прес-центру штабу Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей в Донецькій обласній цивільно-військовій адміністрації:

 м. Краматорськ, вул. Двірцева, 37.

 Контактний телефон: тел. 098-671-30-40, е-mail: [email protected]