Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Уряд підтримав проект постанови МІП про заборону відключення об'єктів телекомунікацій та зв’язку

Cьогодні під час засідання Уряду Міністр інформаційної політики України Юрій Стець вніс постанову про заборону обмежувати електропостачання стратегічно важливим об’єктам у сфері телекомунікацій та зв’язку. 

Зокрема, Юрій Стець виступив з пропозицією доповнити постанову Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 р. № 83 “Про затвердження переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави” (Офіційний вісник України, 2015 р., № 20, стор. 29) пунктом 2-1 такого змісту: “2-1. Обмеження з енергопостачання не застосовуються до об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення у сфері телекомунікацій та зв’язку.” 

Основною метою розробки проекту є заборона відключення телевишок в прифронтових зонах та на всій території України. Під час виступу Міністр зазначив, що це черговий крок МІП в рамках програми забезпечення інформаційної безпеки України. 

Глава Уряду підтримав пропозиції Міністра та доручив внести відповідні зміни розробленим проектом постанови МІП. 

Нагадаємо, що через відключення енергопостачання Лучівської філії Концерну РРТ було припинено трансляцію програм телебачення, радіомовлення та цифрових потоків на Херсонщину, Миколаївщину та АР Крим.

Така ж ситуація виникла в Лозовій Тернопільської області – через припинення постачання вишки мешканці області були позбавлені можливості дивитися місцеві та загальнонаціональні канали як в аналоговому, так і в цифровому ефірі.