Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

В український прокат виходить документальний детектив «Веронські скарби»

З 10 грудня в український прокат виходить документальний детектив «Веронські скарби», міжнародна прем’єра якого відбулася в Римі у березні 2020 року.

Фільм розкриває секрети блискучої операції з розшуку викрадених з італійського музею шедеврів живопису на суму близько 20 мільйонів євро. Це була безпрецедентна крадіжка, яку італійська преса назвала це викраденням століття. Полотна Рубенса, Тінторетто, Мантеньї, Карото, Белліні і навіть візитівка музею — «Мадонна з куріпкою» роботи Пізанелло – зникли у невідомому напрямку.
Викрадення було блискуче сплановано, тож по гарячих слідах зловити грабіжників не вдалося. Поліцейські запідозрили, що до пограбування причетна людина, яка працює в музеї.
Тим часом директор департаменту розслідувань української прикордонної служби отримує оперативну інформацію, що картини можуть бути в Україні.
Саме ця операція, що була здійснена українськими прикордонниками, прискорила ухвалення Європейським Союзом рішення щодо запровадження безвізового режиму для України, яке Італія підписала однією з останніх.

Стрічка створена у стилі креативної документалістики на грані ігрового і документального кіно та була відібрана до каталогу одного з головних фестивалів документального кіно Visions du Reel (Швейцарія).
Режисер та автор сценарію Світлана Ліщинська, оператор В’ячеслав Цвєтков. Генеральний продюсер фільму Олександр Дріз.
Фільм створено Міжнародним продюсерським центром «Фор-Пост» за підтримки Міністерства культури України.

З 10 по 23 грудня фільм буде демонструватися на екранах кінотеатру «Жовтень», а 10 грудня його покажуть в мережі кінотеатрів «Планета Кіно» у містах Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро та Суми.

10 грудня в кінотеатрі «Блокбастер» також відбудеться презентація фільму за участю творчої групи та героїв фільму.

→ Трейлер фільму на YouTube-каналі компанії «Фор-Пост»:
https://youtu.be/E8fTv53lMk8.

З питань акредитації ЗМІ, запрошень на презентацію та за додатковою інформацією звертайтесь до Олега Удовенка: (067) 291 02 69,  [email protected]