Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Відбулася зустріч Міністра інформаційної політики Юрія Стеця з Робертом Боле – директором Ради керівників мовників США

РЕЧНИК МІНІСТРА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ

Сьогодні відбулася зустріч Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця з Робертом Боле – директором Ради керівників мовників – незалежного федерального агентства США, яке контролює всі американські цивільні міжнародні засоби масової інформації.

Сторони обговорили особливості локальної та глобальної інформаційної політики нашої держави за умов відкритої агресивної пропаганди з боку Російської Федерації та визначили пріоритети співпраці на найближчий період.

Міністр інформаційної політики поінформував своїх американських колег про першочергові кроки Міністерства щодо гарантування інформаційної безпеки, механізмів інформування населення на сході України і перспектив просування українського інформаційного продукту на території Російської Федерації та у світі.

Для проведення консультацій щодо формування стратегії інформаційної політики в Україні та українського мовлення за кордоном Міністерство інформаційної політики підготує вичерпний перелік пропозицій американській стороні.

«Ми вдячні Сполученим Штатам Америки за допомогу Україні та українцям в їхній боротьбі за незалежність. Сподіваюся, що в тісній співпраці ми виграватимемо битву за битвою в інформаційній війні, нав’язаній Росією», – наголосив Міністр.

Він також підкреслив, що під час Революції Гідності одним із ключових був заклик «Разом – сила!». Сьогодні він як ніколи важливий.