Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Відбулось чергове засідання Експертної ради при МІП

На засіданні Експертної ради з розробки Концепції інформаційної безпеки та з питань розвитку інформаційного простору України, членами ради ухвалено рішення про напрацювання трьох взаємодоповнюючих документів.

Першим документом стане Доктрина інформаційної політики України,  яка буде об’єднуючим містком між двома іншими напрацюваннями Експертної ради, а саме: проектом Закону про Концепцію інформаційної безпеки та Державною програмою розвитку інформаційного простору України.

 «Під час розробки фундаментальних документів ми не маємо права допустити жодної помилки. Має бути врахована специфіка кожного регіону України, оскільки нам треба прибрати з документів, які ми представимо суспільству, все, що нас роз’єднувало»,- заявив Юрій Стець.

Секретар Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони України Іван Вінник висловив намір ініціювати Парламентські слухання, з метою створення майданчика для висунення різноманітних законодавчих ініціатив, що потім наповнять рамкові документи, напрацьовані ЕРМІП.

Також члени Експертної ради висловили пропозицію щодо залучення до роботи ЕРМІП міжнародних експертів з питань інформаційної безпеки та розвитку інформаційного простору з США та Ізраілю.

Нагадаємо, що Експертна рада при МІП розпочала свою роботу 26 березня 2015 року. Співголовами ЕРМІП були обрані Міністр інформаційної політики України Юрій Стець та доктор політичних наук, доцент кафедри міжнародних медіа комунікацій та комунікативних технологій Інституту міжнародних відносин Сергій Даниленко.