Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Відбулося засідання Колегії Міністерства інформаційної політики України

30 липня 2018 року у Будинку Уряду відбулося засідання Колегії Міністерства інформаційної політики України.

У вступному слові Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко серед найважливіших досягнень МІП назвав затвердження Стратегії інформаційної реінтеграції Донецької та Луганської областей; будівництво телевеж, з яких ведеться українське мовлення на окуповані території; зростання кількості супутникових та кабельних мереж, де можна подивитися Мультимедійну платформу іномовлення України; розробку та презентацію у світі єдиного бренду України Ukraine NOW та створення якісного контенту, зокрема, стрічки «Дякую», яка успішно представляє нашу країну на міжнародних фестивалях.

«Міністерством зроблена вже досить значна робота, але попереду ще більше задач, які необхідно виконувати ще більш швидкими темпами», – зазначив Віце-прем’єр.

Голова комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар підкреслила необхідність ще більш активного протистояння російській пропаганді, особливо на міжнародній арені. «Ми просто зобов’язані донести світу, що сьогодні насправді відбувається в Україні. Що у нас не громадянська війна, а повноцінна агресія з боку Російської Федерації», – додала вона.

Під час засідання керівництво Міністерства інформаційної політики України представило результати діяльності у сферах інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу, європейської інтеграції, впровадження Доктрини інформаційної безпеки, міжнародної взаємодії, стратегічних комунікацій, популяризації України у світі, розвитку системи іномовлення та проведення загальнонаціональних комунікаційних кампаній.

Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова відзначила потребу у збільшенні фінансування з держбюджету для масштабування успішних проектів МІП. «Проти нас ведеться активна інформаційна війна, на яку агресор виділяє мільярди доларів. І ми теж маємо бути у всеозброєнні», – зазначила вона.

Заступник Міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін підкреслив важливість координації дій з міжнародними партнерами, а також міжвідомчої координації усередині держави для ефективної протидії інформаційним загрозам.

У свою чергу державний секретар МІП Артем Біденко зазначив, що Міністерство у своїй роботі керується принципами відкритості, прозорості та побудови якісних процедур, завдяки яким успішно реалізовуються проекти в інформаційній сфері.

Доктор політичних наук, доцент кафедри міжнародних медіакомунікацій та комунікативних технологій Інституту міжнародних відносин Сергій Даниленко представив звіт про роботу Експертної ради при Міністерстві. За його словами, при прийнятті рішень МІП регулярно взаємодіє з якнайширшим колом експертів.

Також на Колегії були представлені звіти єдиної у своєму роді Студентської ради при МІП та результати моніторингу висвітлення ЗМІ ситуації на Донбасі та у Криму.

У засіданні взяли участь голова Нацради з питань телебачення та радіомовлення Юрій Артеменко, заступник голови Нацради Уляна Фещук, член Нацради Сергій Костинський, голова Державного комітету з телебачення та радіомовлення Олег Наливайко, народні депутати, науковці, представники медіаспільноти та громадянського суспільства.

Члени Колегії одноголосно підтримали рішення щодо ефективної діяльності Міністерства інформаційної політики України за усіма напрямками у 2017 році.